Sony Xperia Z, Z1, Z2, Z3, Z4, Z5 Sıvı Temas Anakart Tamiri Dokunmatik Ekran Değişimi

Sony Xperia Z, Z1, Z2, Z3, Z4, Z5 Sıvı Temas Anakart Tamiri Dokunmatik Ekran Değişimi

[masterslider id=”2″]

Sony Xperia Z serisi sıvı temas cihazlarda anakart bord tamiri ve değişimi mümkündür. Sıvı temas cihazın garanti dışı kaldığından dolayı servis ücretleri çok pahalıdır. Kendi servisleri anakart tamirini yapamadıkları için birebir bord değişim fiyatını vermektedir. Cihazınızın soket kısmında bulunan beyaz bantlar eğer pembeleşti ise cihazınız maalesef garanti dışı kalmaktadır.

Kendinizi çıkmazda hissetmeyin sıvı temas cihazınızın bataryasını çıkartamadığınız ve içerisine su ulaştığından öncelikle batarya konnektörüne yakın çevre elemanları arızalanmaktadır. Bu tarz arızaların tamiri mümkündür.

Herşeyden önce cihazınızı bize getirin size tam olarak nasıl yardımcı olabileceğimizi gösterelim. Bu arada arıza tespiti ücretsizdir.

Anakart değişim fiyatları için bizi arayın: 0212 530 00 10 – 0543 224 05 24

Xperia Z Su Geçirmezlik Standardı ve Garanti Notu

Xperia Z, su geçirmeme konusunda IP55 ve IP57 standartlarını destekliyor. Telefon toza karşı dayanıklı ve aynı zamanda bildiğiniz üzere su geçirmez.

Bütün portları ve kapakları sıkıca kapalı olduğu takdirde, IP55 standartları gereğince telefon düşük basınçlı suya karşı her yönden koruma altındadır. Yine IP57 standartları gereği telefon 1 metre tatlı su altında 30 dakika boyunca tutulabilir. Telefon bu standartların üzerine dayanacak şekilde tasarlanmamıştır ve hiçbir kimyasal sıvı ile temas ettirilmemelidir. Der Deutsche Olympische Sportbund

Telefonda veya pilde sıvı tespiti tetiklendiğinde cihazınız garanti dışı kalacaktır.

Resmi Sony açıklaması tercümesidir.

Anakart değişim fiyatları için bizi arayın: 0212 530 00 10 – 0543 224 05 24

Sony Xperia Z Anakart Tamiri DeğişimiSony Xperia Z1 Anakart Tamiri Değişimi  Sony Xperia Z2 Anakart Tamiri DeğişimiSony Xperia Z2 Anakart Tamiri Değişimi

Bu gönderiyi paylaş